Přehled pravidelných sborových setkání

10.00 porada staršovstva – 2. neděle v měsíci
14.30 bohoslužby v Rokytnici nad Jizerou – 1. a 3. neděli
Pondělí 16.00 „Bible pro život“ – biblická hodina u Fišerů – 1x za 14 dnů
Úterý 19.00 „Chlapi sobě“ (mužská skupina) v Jilemnici na faře, 1x za 4 týdny podle domluvy
Středa 17.00 křesťanská výchova pro mladší děti
Čtvrtek 19.30 Hovory B – v bývalé evangelické škole v sudé týdny v roce
Pátek 18.00 setkání mládeže, v Jilemnici na faře

Bohoslužby – neděle 9.00; kazatelská stanice od 14.30
Křížlice – jaro, léto, podzim – v kostele (mapa), v zimě – v teple bývalé evangelické školy (mapa).
Rokytnice nad Jizerou (kazatelská stanice) – 1.a 3. neděli v kapli Církve československé husitské „Na Berlíně“ (mapa).
Svátky: Velký pátek v 18 hodin, Štědrý den v 15 hodin, Hod Boží vánoční v 9 hodin, Silvestr v 15 hodin, Nový rok v 9 hodin. Všechny odpolední bohoslužby jsou v kostele.

Biblické hodiny – v sudé týdny zpravidla v pondělí od 16.00 ve Víchové nad Jizerou u Fišerů. Vzhledem k polním pracem probíhají od adventu do dubna, v domácnosti U Fišerů ve Víchové nad Jizerou.
Jsou příležitostí k rozhovoru o biblickém textu a k vzájemnému setkání při kávě a občerstvení.

Hovory B – sudé týdny ve čtvrtek od 19.30 – v bývalé evangelické škole. Ve společném rozhovoru hledáme cesty, jak číst a rozumět bibickému textu. Konají se také od podzimu do jara.

Křesťanská výchova pro děti – středa od 17.00 v bývalé evangelické škole (mapa). K hodinám křesťanské výchovy se schází 6 dětí. Cílem těchto setkání je seznámit děti s biblickými příběhy a nacházet k nim vlastní cestu.

Mládež – zpravidla jednou za 2 týdny v pátek od 18.00 na evangelické faře v Jilemnici (mapa). Náplní těchto setkání je společné uvažování nad biblickými texty, dále hry, soutěže, zpívání atd.

Koncerty nejrůznějších žánrů. Bývají převážně v letním období, někdy i v zimě (na Silvestra) a vždy se konají v kostele

Aktualizováno: 2. 1. 2017