Tradice alternativy 2016

Evangelický kostel KřížliceTradice alternativy 2016

Začátky koncertů jsou vždy v 18 hodin (kromě neděle 2.8. a soboty 10.9.!)
Plakát

středa 6.7. Hudba španělské kytary a jejích písní – Pavla Švestková (mezzosoprán) a Filip Moravec (kytara) vystoupí v rámci státních svátků Cyrila a Metoděje a Mistra Jana Husa. Koncert je pořádaný společně s SD JILM

sobota 16.7. Jiří Smrž – písničkář, dřevorubec, čistič melioračních stok … s duší snílka

neděle 31.7. v 9 hodin!! Bigbít v kostele – bohoslužby s vysluhování svaté večeře Páně, doprovázené účastníky bigbeatového kurzu v Křížlicích

pátek 5.8. Generace Gospel Choir – gospelové písně v podání pěveckého souboru z Liberce a Jablonce nad Nisou

sobota 13.8. Toulky s violami da gamba aneb procházky barokní Anglií a Itálií – La Gambetta – Elen Machová (barokní housle, viola da gamba), Věra Mikulášková (viola da gamba), Lucie Fišerová (virginal)

Interiér evangelického kostela v Křížlicíchpátek 26.8. Oboroh je „primitivní přístřeší na čtyřech kůlech, kde najde zvěř v zimě potravu a člověk útočiště včase nepohody“, ale také křesťanská folkrocková kapela, která mimo jiné zhudebňuje biblické žalmy – Slávek Klecandr (textař, skladatel, kytary, zpěv), Roman Dostál (klávesy, zpěv), Libor Ježek (bicí, zpěv), Jaroslav Jetenský (basa, kytara, zpěv).

sobota 10.9. od 14 hodin Křížlické podletí – v rámci minifestivalu uzavírajícím letošní cyklus vystoupí od 14 hodin divadlo Vlastík s hrou Polojasno (komedie: čemu dají přednost dva mazaní jezuité), v 16:15 Pavel Kavka & Jakseslezem, 17:45 Tomáš Sedlák & Šlajchrti, v 19:17 Pepa Lábus a spol.

Změna programu vyhrazena.