Přehled setkání

Neděle 09.00 bohoslužby

Pondělí

Úterý 17.30 Hovory – 3. úterý v měsíci. Střídavě se konají u nás, v Jilemnici a ve Vrchlabí

19.00 „Chlapi sobě“ (mužská skupina) v Jilemnici na faře, 2. úterý v měsíc

Středa Během dne duchovní služba v Masarykově nemocnici v Jilemnici
18.00 porada staršovstva – jaro, léto, podzim, 2. středa v měsíci

Čtvrtek 17.00 zkouška Consonare na faře ve Vrchlabí

Pátek 16.00 křesťanská výchova pro mladší děti – v ZŠ ve Víchové nad Jizerou

18.00 „Bible pro život“ – biblická hodina u Fišerů – 1x za 14 dnů

Bohoslužby – neděle 9.00
Křížlice – jaro, léto, podzim, zima – v kostele (mapa).
Rokytnice nad Jizerou (kazatelská stanice) – 1.a 3. neděli v kapli Církve československé husitské „Na Berlíně“. V současné době se zde bohoslužby nekonají
Svátky: Velký pátek v 18 hodin, Štědrý den v 15 hodin, Hod Boží vánoční v 9 hodin, Silvestr v 15 hodin, Nový rok v 9 hodin. Všechny odpolední bohoslužby jsou v kostele.

Consonare – evangelické pozounové sbory – v úterý od 17.00 na faře ve Vrchlabí. Na žesťové nástroje doprovázíme příležitostně bohoslužby v Křížlicích, v Jilemnici a ve Vrchlabí.

Křesťanská výchova pro děti – pátek od 16.00 v ZŠ ve Víchové nad Jizerou (mapa). K hodinám křesťanské výchovy se schází 6 dětí. Cílem těchto setkání je seznámit děti s biblickými příběhy a nacházet k nim vlastní cestu.

Biblické hodiny – jedenkrát za dva týdny v pátek od 18.00 ve Víchové nad Jizerou u Fišerů. Vzhledem k polním pracem probíhají od adventu do dubna, v domácnosti U Fišerů ve Víchové nad Jizerou.
Jsou příležitostí k rozhovoru o biblickém textu a k vzájemnému setkání při kávě a občerstvení.

Koncerty nejrůznějších žánrů. Bývají převážně v letním období, někdy i v zimě (na Silvestra) a vždy se konají v kostele

Aktualizováno: 21.12.2023